Вівторок, 16.04.2024, 09:52
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2020 » чудовий Липень » 31

( за рекомендаціями   Мінрегіону щодо поводження з побутовими відходами під час карантину)

Міністерство розвитку громад та територій України звертає увагу громадян на особливості поводження з побутовими відходами в період карантину.
 

Можливості комунальних служб, які займаються збором, сортуванням та утилізацією відходів, значно зменшилися у порівнянні зі звичайним часом. Таким чином, зараз  кожна людина, кожне домогосподарство зобов’язано долучитися до практики зменшення та мінімізації відходів!
 

Першим пріоритетом - в системі управління відходами  є запобігання їх утворенню. Це будь-які заходи, спрямовані на мінімізацію кількості відходів, які генерують домогосподарства: не користуватися одноразовим посудом, замінити пластикові пакети на сумки багаторазового використання тощо. Зокрема, рекомендується зменшувати обсяг відходів у відрі або пакеті: ущільнювати, стискати та спресовувати його.

 

Другий пріоритет – підготовка до повторного використання: перевірка, чистка та ремонт речей, в результаті чого вони стають придатними до повторного використання без перероблення. Непотрібний одяг, взуття та побутову техніку можна віддати на благодійність. Список організацій, які займаються прийомом бувших у вжитку речей в містах України можна знайти в мережі Інтернет.

 

Третій пріоритет – це роздільне збирання побутових  відходів.  Громадянам необхідно роздільно збирати побутові відходи вдома та розділяти їх на різні компоненти. Це може бути: скло, папір, пластик, органічні відходи, побутовий металобрухт, текстиль, дерево, небезпечні відходи у складі побутових відходів.

 

Головний принцип роздільного збору відходів: мити + стискати + стежити за маркуванням.

 

Після закінчення карантину пластик, папір та склотару можна буде здати у пункти прийому вторинної сировини .

 

З органічних відходів можна виробляти компост і отримувати екологічні добрива для поліпшення якості ґрунтів.

 

Для довідки. В середньому показник утворення відходів в Україні становить 250-300 кілограмів на рік на людину. За статистикою, в минулому році утворилось майже 53 млн. кубічних метрів побутових відходів, або понад 10 млн тонн, які були захоронені на 6 тисячах сміттєзвалищ і полігонів.

 

Під час карантину ці прості правила набувають особливого значення.

Розумне поводження з побутовими відходами є свідомим вибором кожного!

  ... Читать дальше »


Просмотров: 200 | Добавил: viktoriya | Дата: 31.07.2020

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  чудовий Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2024
uCoz