Вівторок, 31.03.2020, 02:35
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Бібліотека

 

   

Ми раді всіх вітати

на нашій бібліотечній сторінці

   Кудріна Світлана Володимирівна - завідуюча бібліотекою НВК "Ліцей-школа № 48", бібліотекар вищої категорії, стаж роботи - років

 

                              У Маріуполі завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017»
      Як зазначено в «Концепції державної політики щодо розвитку національної видавничої справи та популяризації читання на період до 2020 року»,схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111-р, в Україні в останні роки знизився рівень читацької активності та читацької компетентності громадян як один із визначальних факторів розвитку особистості та досягнення нею високого соціального статусу.
    Тому, з метою залучення дітей до читання, підтримки та вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів, в Україні започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека». У Маріуполі проведено міський етап конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017». 

     Учасники конкурсу надали в міський оргкомітет змістовні матеріали з досвіду роботи щодо реалізації власних інноваційних проектів у сфері формування читацької компетентності учнів,створення комфортного середовища в школі, класі, бібліотеці з метою задоволення пізнавальних інтерісів учнів, виховання громадянської позиції, читацької та самоосвітньої активності дітей протягом всього життя. 

       Світлана Володимірівна Кудріна в роботі «Виховання громадянина – патріота України засобами книги та бібліотеки» розповіла про те, як їй вдається передавати школярам соціальний досвід, багатство духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формувати особистістні риси громадянина України. 
          Журі визначило високий методичний рівень, педагогічне, культурне значення та різноплановість наданих матеріалів. 
       За підсумками розгляду наданих робіт членами журі прийнято рішення направити роботи конкурсантів для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017». 

       

Бібліотека відкрита для кожного читача.

Бібліотека надає вільний доступ до книги та інформації,

для набуття знань, духовного збагачення,

для відпочинку та розваги.

        Проблема сьогодення - пошук, отримання й передача інформації, а такж популяризація художньої та наукової літератури, впровадження інтерактивних технологій в практику роботи бібліотеки.

      Своє основне завдання як шкільного бібліотекаря я вбачаю у прищепленні дитині любові до книги, навчання учнів–читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.

      Також ставлю за мету навчити і учня, і вчителя оволодіти інформаційною культурою:

- допомогти усвідомити значення інформації для особистого розвитку;

- навчити дітей користуватися інформацією з різних носіїв інформації, як традиційних, так і нетрадиційних;

- забезпечити вільний і демократичний доступ всіх користувачів до бібліотечно-бібліографічних ресурсів бібліотеки, підвищення рівня читацької компетентності, активності, що сприятиме успшній адаптації підростаючого покоління у суспільстві.

Наша бібліотека для всіх допитливих, кмітливих і веселих.

Приходь до нас!

ФОНД

нашої бібліотеки:

Кількість підручників: 19607 прим.

Книжковий фонд: 47817 прим.

Кількість відвідувань в 2015-2016 н.р.: 6847

Кількість книговидачі в 2015-2016 н.р.: 10857

       Формуючи навики читання, підвищуючи рівень читання, розвиваючи вміння працювати з книгою, залучаючи при цьому всі категорії учнів школи, привертаючи увагу до шкільної бібліотеки. Багато проведено бібліотечних заходів,  націлених на пропаганду читання: іри-вікторини про героїв дитячих книг, уроки бібліотечно-бібліографічної грамотності, презентації, обзори, бесіди, класні години, свята, конференції та інші. В бібліотеці були оформлені тематичні виставки: «Здоровий спосіб життя», «Чарівний світ казок», «День похилого  віку» «День української мови».

 

     

Протягом місяця була проведена  благодійна Акція :

         «Прочитав книгу – подаруй бібліотеці »                    

     

      Наскільки важливою є роль книги в житті людини, кожен із нас переконався на власному досвіді. Бібліотека як храм духовності відкриває себе тисячам душ,  задовольняє інформаційні потреби кожного читача. Одне із джерел поповнення фонду - книги, одержані завдяки акції „Прочитав книгу- подаруй бібліотеці» Головна мета цієї акції - водночас з поповненням фондів нагадати людям про благодійність, а також дати можливість взяти участь у цій благородній акції. Вже стало традицією проводити в школі різні акції з метою поповнення бібліотечних фондів  літературою.  Завдяки благодійності учнів та їх батьків фонд шкільної бібліотеки поповнився більш ніж на 45 книжок. Щиро дякуємо за участь в акції! Можливо, саме подарована Вами книга стане для читача бібліотеки головною книгою життя! Бажаю щоб ви кожного дня спілкувалися з книгою, щоб  у кожному домі найкращим другом була книга.                                                                                     

 

 

 

Відвідування бібліотеки вихованцями дитячого саду №152

 

          Частими гостями бібліотеки є вихованці дитячого садка № 152. Діти із задоволенням поринають у світ книг, із цікавістю гортають сторінки казок. Таке знайомство викликає у дітлахів бажання навчитися читати.   Відвідування  шкільної бібліотеки закладають у душу дошкільнят добрі враження. Малята із задоволенням слухають бібліотекаря, виявляють бережливе ставлення до книги.

                                 

 

                                  

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2020
uCoz