Понеділок, 21.10.2019, 18:44
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Педагогічні кадри

           Педагогічні кадри НВК "Ліцей-школа № 48"

Вища категорія -                        14 вчителів

І категорія -                                18 вчителів

ІІ категорія -                                5 вчителів

Спеціаліст -                               16 вчителів

Учитель-методист -                   3 вчителі

Старший учитель -                   2  вчителі

№ з/п ПІБ учителя

Предмет,

який викладає

Педагогічний

стаж

Категорія,

звання

Досягнення                        
1.

Котляр

Світлана Миколаївна

Українська мова

та література

27 років

вища категорія,

вчитель-методист

2018-2019 н. р.

Всеукраїнські олімпіади

Українська мова та література

І місце ( обласний етап)- 1 уч.

І місце (міський етап)- 1 уч.

ІІ місце (міський етап)- 2 уч.

Міжнародний конкурс ім.П.Яцика

І місце ( обласний етап)- 1уч.

І місце (міський етап)- 2 уч.

ІІІ місце (міський етап)-1 уч.

МАН

І місце (міський етап) - секція "Літературна творчість"

ІІ місце (міський етап) - секція "Українська мова"

ІІІ місце (міський етап) - секція "Українська література"

І місце (обласний етап) секція "Літературна творчість"

 

2

Кротовська

Людмила Іванівна

Практичний психолог,

учитель трудового навчання

38 років Вища категорія, учитель-методист

2018-2019 н.р.

МАН

І місце (міський етап) - секція "Медицина"

ІІ місце (обласний етап) секція "Медицина"

Всеукраїнські олімпіади

Трудове навчання

І місце (міський етап)

Обласний конкурс "Екологія та здоров'я"на базі Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (м. Краматорськ)

І місце

 

3

Папац

Аліна Сергіївна

Історія 4 роки Спеціаліст

2018-2019 н.р.

МАН

ІІ місце (міський етап) - секція "Історія"

Всеукраїнські олімпіади

Історія:

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

ІІІ місце (обласний етап) - 1 уч.

Правознавство:

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

Всеукраїнська науково-практична конференція "Україна у світовому історичному просторі"на базі МДУ

І місце - 1 уч.

Керівник команди Турніру Юних істориків

І місце - міський етап

ІІ місце - обласний етап

4

Зайцева 

Наталя

Володимирівна

Українська мова

та література

13 років  І категорія

2018-2019 н.р.

Міжнародний конкурс ім.П.Яцика

ІІІ місце ( обласний етап)- 1уч.

І місце (міський етап)- 1 уч.

 

5

Бєлова

Вікторія Володимирівна

Українська мова

та література

29 років

вища категорія,

 

2018-2019 н.р.

Керівник команди юних інспекторів дорожнього  рухуІ місце (районний етап)

Керівник переможця районнго конкурсу читців " Моя Україна" - ІІІ місце (районний етап)

 

 

6

Бріт

Світлана Олександрівна

Російська мова

та література

49 років

вища категорія,

старший учитель

2018-2019 н.р.

Всеукраїнські олімпіади

ІІІ місце (11 клас) - міський етап із російської мови

 

7

Костіна

Марина Михайлівна

Математика 16 років І категорія

2018-2019 н.р.

Керівник команди Турніру Юних математиків 

ІІІ місце  - міський етап 

2019-2020 н.р.

Керівник команди Турніру Юних математиків

ІІІ місце - міський етап

 

8

Шама Лариса Григорівна

Англійська мова 24 роки І категорія

2018-2019 н.р.

Всеукраїнські олімпіади

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

 

9

Холявіна

Світлана Миколаївна

Біологія 23 рік Вища категорія

2018-2019 н.р.

Всеукраїнські олімпіади

І місце (міський етап) - 1 уч.

ІІ місце (міський етап) - 2 уч.

ІІІ місце (міський етап) - 1 уч.

Олімпіада з медичної біології на базі Донецького медичного университету (м. Маріуполь)

І місце (міський етап) - 1 уч.

ІІ місце (міський етап) - 2 уч.

Керівник команди Турніру Юних біологів

І місце - міський етап

10 Хлєбцевіч Оксана Леонідівна фізична культура 9 років 1 категорія

Керівник команди міського Турніру з футболу серед ЗЗСО на приз міського голови

ІІІ місце - міський етап

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

І місце - районий етап "Відун"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

ІІ місце - районий етап "Рятівник"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

ІІ місце - районий етап "Козацька сила"

11 Малигіна Нінель Олександрівна фізична культура 31 рік вища категорія

Керівник команди міського Турніру з футболу серед ЗЗСО на приз міського голови

ІІІ місце - міський етап

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

І місце - районий етап "Відун"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

ІІ місце - районий етап "Рятівник"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

ІІ місце - районий етап "Козацька сила"

12

 

Холоденко Ірина Олександрівна 

Фізика 38 років І категорія

2018-2019 н.р.

ІХ Регіональна  науково-практична конференція "Енергетика.Екологія.Менеджмент.Логістика" на базі ПДТУ

ІІ місце

13

Шиян

Галина Андріївна

Географія 39 років Вища категорія

2018-2019 н.р.

ІV науково-практична конференція "Екологія та сталий розвиток" на базі Донецького університету управління (м. Маріуполь)

переможець у номінації "Актуальність  проблематики"

Обласний конкурс "Екологія та здоров'я"на базі Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (м. Краматорськ)

І місце 

 

 

     

 

           
14

Блинська

Катерина Вікторівна

Історія 2 роки Спеціаліст 

2018-2019 н.р.

Керівник команди Турніру Юних правознавців

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди "Що? Де? Коли?"

ІІІ місце - міський етап

 

15

Котлярова

Олена Євгенівна

Історія 39 років Вища

Керівник команди переможців міського конкурсу буклетів " 100-річчя Акту Злуки"

І місце  - міський етап 

16

Хараджа Наталя Григорівна

Українська

мова

17 років

І категорія

2018-2019 н.р.

Керівник переможця конкурсу читців " Маріуполь- моя Батьківщина"

ІІІ місце - районний етап 

 

 

17

Д'яченко Інна Михайлівна

Учитель початкових класів 25 років

Вища категорія,

 

 2018-2019 н.р.

Укладач посібника " Лепбук для вчителя " Світ рослин" (дидактичні матеріали)" до V Конгресу освітян Донеччини " Нова школа: вчимося вчити по-новому"

18 Ординцева Ольга Володимирівна Учитель початкових класів 14 років І категорія

2018-2019 н. р.

Укладач посібника " Проєктно-дослідницька діяльність як засіб живого , захопливого навчання " до V Конгресу освітян Донеччини " Нова школа: вчимося вчити по-новому"

 

19

Бондаренко Оксана Сергіївна 

Учитель початкових класів

20 Спеціаліст

2018-2019 н.р.

Керівник переможця конкурсу читців "  Моя Україна"

І місце - районний етап

20

Головіна

Оксана Юріївна

Учитель початкових класів 3 Спеціаліст

2018-2019 н. р.

Міжнародний конкурс ім.П.Яцик

ІІ місце (міський етап)- 1 уч.

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
uCoz