Субота, 04.07.2020, 15:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Педагогічні кадри

     Педагогічні кадри

Вища категорія - 14

І категорія - 19

ІІ категорія - 8

Спеціаліст - 10

Звання "Методист" - 2

Звання "Старший вчитель" - 3

№ з/п

ПІБ учителя

Предмет,

який викладає

Категорія,

звання

Досягнення

 2019 - 2020 н. р.

1.

Котляр Світлана Миколаївна

Українська мова

та література

вища категорія,

вчитель-методист

Всеукраїнські олімпіади

Українська мова та література

ІІ місце ( обласний етап)- 1 уч.

І місце (міський етап)- 1 уч.

ІІІ місце (міський етап)- 1 уч.

Міжнародний конкурс ім.П.Яцика

ІІІ місце (міський етап)- 2 уч.

Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

ІІ місце ( обласний етап)- 1 уч.

І місце (міський етап)- 1 уч.

2

Іваненко Олена 

Миколаївна

Українська мова

та література

Перша

категорія, 

Міжнародний конкурс ім.П.Яцика

ІІ місце (міський етап)- 1 уч.

3

Холявіна

Світлана Миколаївна

Біологія

вища категорія,

старший учитель

МАН

І місце (обласний етап) -секція "Валеологія"

І місце (міський етап) - секція "Валеологія"

Всеукраїнські олімпіади

Біологія:

ІІ місце (обласний етап) - 1 уч.

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

ІІІмісце (міський  етап) - 2 уч.

Керівник команди Турніру Юних біологів

І місце(обласний етап)

Імісце(міський етап)

4

Зайцева  Наталя

Володимирівна

Українська мова

та література

 І категорія

Міжнародний конкурс ім.П.Яцика

ІІІ місце (міський етап)- 1 уч.

Мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

ІІІ місце (міський етап)- 1 уч.

Всеукраїнські олімпіади

Українська мова та література

І місце (міський етап)- 1 уч.

5

Папац Аліна Сергіївна

Історія

друга категорія,

Всеукраїнські олімпіади

Історія

ІІІ місце (міський етап)- 1 уч.

Керівник команди Турніру Юних істориків

ІІІ місце (міський етап)

 

Шиян Галина Андріївна

Географія 

вища категорія

Всеукраїнські олімпіади

Географія

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

ІІІмісце (міський  етап) - 1 уч.

7

Бріт Світлана Олександрівна

Російська мова

та література

вища категорія,

старший учитель

Всеукраїнські олімпіади

ІІІ місце ( міський етап )- 1 уч

8

Костіна

Марина Михайлівна

Математика

І категорія

Керівник команди Турніру Юних математиків

ІІІ місце - міський етап

9

Садовська  Яна Іванівна

Англійська мова

І категорія

Всеукраїнські олімпіади

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

10

Смирнова Оксана Олександрівна

Математика

Перша категорія

Всеукраїнські олімпіади

ІІ місце (міський етап) - 1 уч.

Керівник переможця конкурсу малюнків "Мій кращий друг-безпечний рух"

11  Глазунова Ірина Іванівна  Математика Вища категорія

Всеукраїнські олімпіади

ІІІ місце (міський етап) - 1 уч.
12

Горностаєва 

Тетяна Костянтинівна

Хімія Перша категорія

МАН

ІІ місце (обласний етап) -секція "Хімія"

І місце (міський етап) - секція "Хімія
13. Хлєбцевіч Оксана Леонідівна Фізична культура Перша категорія

Керівник команди міського Турніру з футболу серед ЗЗСО на приз міського голови

ІІ місце - міський етап

Переможці районних змагань з настольного тенісу та фіналісти міського етапу

І місце - міський етап "Відун"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

І місце - районий етап "Рятівник", "Впоряд"
14 Малигіна Нінель Олександрівна Фізична культура Вища категорія

Керівник команди міського Турніру з футболу серед ЗЗСО на приз міського голови

ІІ місце - міський етап

Переможці районних змагань з настольного тенісу та фіналісти міського етапу

І місце - міський етап "Відун"

Всеукраїнська дитячо-юнацька війсково-патриотична гра "Сокіл"("Джура")

І місце - районий етап "Рятівник", "Впоряд"
15 Холоденко Ірина Олександрівна  Фізика  Перша категорія

Х Регіональна  науково-практична конференція "Енергетика.Екологія.Менеджмент.Логістика" на базі ПДТУ

І місце
16

Блинська

Катерина Вікторівна
Історія Друга категорія

Керівник команди Турніру Юних правознавців

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди "Що? Де? Коли?"

ІІІ місце - міський етап
17 Хараджа Наталя Григорівна

Українська мова

та література

Перша категорія

Керівник переможця конкурсу читців " Маріуполь- моя Батьківщина"

ІІІ місце - районний етап 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  чудовий Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2020
uCoz