Неділя, 16.12.2018, 16:38
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МК вчителів філософсько-філологічного циклу

Методична проблема:

       «Формування успішної, компетентної особістості,  

здатної надалі до самостійного усвідомленого вибору професії,

шляхом використання інновацій в навчальному процесі»

 

Бріт Світлана Олександрівна керівник МК, учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший Учитель, стаж- 47 років.

Методична проблема: «Формування комуникативної компетенції учнів – вільного вролодіння російською мовою в усіх видах мовної діяльності»

Практична реалізація проблемі: використання на уроках російської мови і літератури наступних прийомів: дискусії, рольові ігри, написання творчих робіт, захист проектів.

 

Бєлова Вікторія Володимирівна – учитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, стаж – 26 років

Методична проблема: «Реалізація основного положення Державного стандарту базової і повної середньої освіти на уроках української мови та літератури»

       «На уроках створюю ситуації, що сприяють творчій активності та спрямованості школяра, розвиваю творчу уяву учнів, асоціативне мислення, прагнення постійно вдосконалюватися, розв’язувати дедалі складніші творчі завдання. Перевагу в роботі надаю нестандартним урокам, які сприяють розкриттю творчого потенціалу вчителя та учнів. Такі уроки формують та розвивають творчу особистість, яка спроможна повноцінно реалізувати в житті: думати, розуміти сутність речей, аналізувати, осмислювати ідеї, шукати потрібну інформацію, тлумачити її, застосовувати за певних умов»

 

Шевченко Ганна Павлівна – учитель російської мови та літератури, спеціаліст, стаж – 5 років

Методична проблема: «Інтерактивні технології як спосіб формування мовних компетенцій учнів»

Актуальність проблемі: потреба сучасного суспільства в творчій молоді стає усе більш очевидним фактом, оскільки саме творча націленість дозволяє сучасній людині оперативно адаптуватися в умовах інформаційного суспільства, що нестримно розвивається.

Котлярова Олена Євгенівна – учитель історії, спеціаліст І категорії, стаж - 37 років

Методична проблема: «Використання джерел інформації на уроках історії з метою розвитку пізнавальних інтересів учнів»

      "На сучасному етапі постало завдання необхідності  в процесі навчання історії формування в учнів власного погляду на події, явища та процеси, які відбувалися на історичному шляху розвитку людства через вивчення та самостійний аналіз багатьох фактів і думок. Це завдання може реалізуватися за умов систематичного та послідовного удосконалення творчих, критичних, дослідницьких навичок (вмінь, здібностей)". 

 

Блинська Катерина Вікторівна – учитель історії, спеціаліст, стаж – 2 роки.

Методична проблема: «Розвиток аксіологічної компетентності на уроках історії»

     «Результатом вивчення історії в сучасній школі є не тільки засвоєння знань (фактів, понять, а й формування вмінь та навичок критично мислити, творчо розв’язувати  проблему, з’ясовувати сенс вивченого та використовувати набуті знання та навички в життєвих ситуаціях. Моєю метою є допомога учням з’ясувати, яким бачила світ і що відчувала людина (конкретної епохи, певної національності, віро сповідування, статі, соціальної групи менталітету) і чому погляди учня (або групи учнів) збігаються чи відрізняються від поглядів людини минулого»

 

Попова Аліна Сергіївна – учитель історії, спеціаліст, стаж – 2 роки.

Методична проблема: «Виховання патріотизму та національної свідомості на уроках історії»

          "Як писав Олександр  Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». І такий народ завжди будуть зневажати й поневолювати. Українська держава зможе розвиватися лише знаючи своє минуле, і пам’ятати, що саме історична свідомість є вищою духовною цінністю будь-якої нації, тому,  я вважаю, що  на уроках з історії вчитель повинен закладати підвалини історичних уявлень майбутніх громадян про давнє минуле українського народу, його мови, культури, ментальних рис характеру, державно-політичного життя, як невід’ємної складової формування європейської цивілізації".

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  казковий Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2018
uCoz