П'ятниця, 22.11.2019, 07:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Олімпіади

2019 - 2020 н.р.

Вітаємо переможців шкільних олімпіад

З української мови та літератури:

Калачов Даніїл – 8-В кл., учитель Хараджа Н.Г.

Андрєєва Поліна – 9-А кл., учитель Зайцева Н.В.

Улановський Вадим – 10 кл., учитель Котляр С.М.

Аксьонова Анастасія – 11-Б кл., учитель Котляр С.М.

 

З російської мови та літератури:

Дудник Марія – 9-А кл., учитель Бріт С.О.

 

З історії:

Семенова Віолетта – 11 –Б кл., учитель Папац А.С.

Гомзякова Софія – 11-Б кл., учитель Папац А.С.

 

З географії:

Романкова Анастасія – 7-В кл., учитель Шиян Г.А.

Симеонідіс Георгій – 8-А кл., учитель Шиян Г.А.

Солоп Марія – 9-А кл., учитель Шиян Г.А.

Лєдньова Аліна – 10 кл., учитель Шиян Г.А.

 

З англійської мови:

Мартиненко Марина - 11-А кл., учитель Садовська Я.І.

Чумак Наталя – 10 кл., учитель Садовська Я.І.

 

З фізики:

Поронко Олександр - 9-А кл., учитель Холоденко І.О.

 

З інформатики:

Бабіченко Андрій – 11-А кл., учитель Смирнова О.О.

Бруєв Ілля – 11-А кл., учитель Смирнова О.О.

 

З біології:

Сімеонідіс Георгій – 8-А кл., учитель Холявіна С.М.

Андрєєва Поліна – 9-А кл., учитель Холявіна С.М.

Литвиненко Світлана – 10 кл., учитель Холявіна С.М.

Хараджа Анастасій – 11- А кл., учитель Холявіна С.М.

 

З математики:

Шляхетка Максим – 5-В кл., учитель Глазунова І.І.

Дьяченко Максим – 5-Б кл., учитель Костіна М.М.

Бідний Єгор – 6-Б кл., учитель Глазунова І.І.

Морозов Михайло – 7-Б кл., учитель Смирнова О.О.

Калачов Даніїл – 8-В кл., учитель Сібілєва Т.П.

Зеленіна Владислава – 9-А кл., учитель Глазунова І.І.

2018 - 2019 н.р.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Аксьонова Анастасія -  10 - Б клас - ІІ місце з української мови та літератури ( учитель Котляр С.М.)

Семенова Віолетта - 10 - Б клас - ІІІ місце з історії України ( учитель Папац А.С.)

Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Лебеденко Дар'я - 8 - А клас - І місце з трудового навчання (учитель Кротовська Л.І.)

Аксьонова Анастасія - 10 - Б клас - І місце з української мови ( учитель Котляр С.М.)

Холявін Ілля - 11 клас - І місце з біології (учитель Холявіна С.М.)

Литвиненко Світлана - 9 - А клас - ІІ місце з біології ( учитель Холявіна С.М.)

Сімеонідіс Георгій - 7 - А клас - ІІ місце з біології ( учитель Холявіна С.М.)

Гурицан Карина - 11 клас - ІІ місце з української мови (учитель Котляр С.М.)

Мараховська Єлизавета - 11 клас - ІІ місце з української мови(учитель Котляр С.М.)

Семенова Віолетта - 10- Б клас - ІІ місце з історії України (учитель Папац А.С.)

Гомзякова Софія - 10 - Б клас - ІІ місце з правознавства (учитель Папац А.С.)

Новікова Софія - 9 - Б клас - ІІ місце з англійської мови ( учитель Шама Л.Г.)

Мараховська Єлизавета - 11 клас - ІІІ місце з російської мови(учитель Бріт С.О.)

Андрєєва Поліна - 8 - А клас - ІІІ місце з біології(учитель Холявіна С.М.)

Вітаємо переможців шкільних олімпіад

З української мови:

Андрєєву П. - 8-А кл., учитель Зайцева Н.В.

Улановського В. - 9-А кл.,учитель Котляр С.М.

Аксьонову А. - 10-Б кл.,учитель Котляр С.М.

Мараховську Є. - 11 кл.,учитель Котляр С.М.

Гурицан К. - 11 кл.,учитель Котляр С.М.

З історії:

Солоп М. - 8-А кл.,учитель Блинська К.В.

Семенову В. - 10-Б кл.,учитель Папац А.С.

Гурицан К. - 11 кл.,учитель Блинська К.В.

З правознавства:

Гомзякову С. - 10-Б кл., учитель Папац А.С.

З російської мови:

Андрєєву П.-8-А кл., учитель Бріт С.О.

Чумак Н.-9-А кл.учитель Бріт С.О.

Аксьонову А.-10-Б кл.,учитель Бріт С.О.

Мараховську Є. -11 кл.,учитель - Бріт С.О.

З географії:

Маренкову Є., 7-В кл., учитель Шиян Г.А.

Андрєєву П.,8-А кл., учитель Шиян Г.А.

Озерову Т., 9-А кл., учитель Шиян Г.А.

З математики:

Морозова М.,6-Б кл., учитель Сібілєва Т.П.

Чернишова В.,7-В кл., учитель Сібілєва Т.П.

Голікова М., 8-А кл., учитель Сібілєва Т.П.

Ледньову А., 9-А кл., учитель Костіна М.М.

Мельник К.,10-А кл.,учитель Костіна М.М.

Шаповаленка А.,11 кл., учитель Костіна М.М.

З хімії:

Хараджа А.,10-А кл., учитель Горностаєва Т.К.

З біології:

Сімеонідіс Г.,7-А кл., учитель Холявіна С.М.

Андрєєву П.,8-А кл.,учитель Холявіна С.М.

Литвиненко С.,9 кл., учитель Холявіна С.М.

Холявіна І.,11 кл., учитель Холявіна С.М.

З інформатики:

Улановського В. - 9_А кл., учитель Нестеренко О.С.

Шаповаленка А. - 11 кл.,учитель Нестеренко О.С.

З англійської мови:

Мартиненко М.,10 - А.,учитель Садовська Я.І.

Новикова С., 9-Б кл., учитель Шама Л.Г.

Гурицан К.,11 кл., учитель Садовська Я.І.

 

 

 

 

 

2017-2018 н.р.

 

Вітаємо переможців  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Аксьонова Анастасія - 9-А клас - ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Котляр С.М.)

Семенова Віолетта - 9-Б клас - І місце з історії (учитель Попова А.С.)

Аксьонова Анастасія - 9-А клас - ІІІ місце з російської мови  та літератури (учитель Бріт С.О.)

Мараховська Єлизавета - 10 клас - ІІ місце з російської мови  та літератури (учитель Бріт С.О.)

Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Аксьонова Анастасія - 9-А клас - ІІ місце з української мови та літератури (учитель Котляр С.М.)

Семенова Віолетта - 9-Б клас - ІІ місце з історії (учитель Попова А.С.)

Андрєєва Поліна - 7-А клас - ІІІ місце з біології (учительХолявіна С.М.)

Аксьонова Анастасія - 9-А клас - ІІІ місце з російської мови  та літератури (учитель Бріт С.О.)

Мараховська Єлизавета - 10 клас - ІІ місце з російської мови  та літератури (учитель Бріт С.О.)

Мартиненко Марина - 9-А клас - ІІІ місце з англійської мови (учитель Садовська Я.І.)

Лебеденко Дар'я - 7-А клас - І місце з обслуговуючої праці (учитель Кротовська Л.І.) 

В НВК «Ліцей-школа № 48» пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Вітаємо переможців!!!

 

2016 - 2017 н.р. 

Вітаємо  призера  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Грицева Катерина – 10 клас – ІІІ місце з біології (учитель Холявіна С.М.)

Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Семенова Віолетта – 8-Б клас – І місце з історії (учитель Котлярова О.Є.)

Самко Валерія   –   9-А клас – ІІ  місце із зарубіжної літератури (учитель Бєлова В.В.)

Грицева Катерина – 10 клас – ІІ місце із зарубіжної літератури (учитель Бєлова В.В.)

Грицева Катерина – 10 клас – ІІІ місце з біології (учитель Холявіна С.М.)

 

В НВК «Ліцей-школа № 48» пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Вітаємо переможців!!!

Фізика – 17.10.16

І місце – Осадчук А. (7-В клас)

                Хараджа А. (8-А клас)

                Кравцов П. (10 клас)

ІІ місце – Кривошеєва В. (8-В клас)

                 Грицева К. (10 клас)

Хімія – 11-12.10.16

            І місце – Хараджа А.. – 8-А кл.

                Грицева К. (10 клас)

ІІ місце – Бобрицький М. (8-А  клас)

Українська мова та література – 21.10.16

І місце – Попович Є. (7-В клас)

               Аксьонова А. – 8-А кл.

               Мараховська Є.. – 9-Б кл.

               Грицева К. (10 клас)

               Гончаров В. – 11 кл.

               Чумакова В.(11 клас)

Історія – 27.10.16.

І місце – Толбинська О. – 8-Б кл.

                Семенова В. – 8-Б. кл.

                Самко В. – 9-А кл.

                Бочаров С. – 10 кл.

                Коломієць Б. – 11 кл.

                Кармаза А. – 11 кл.

ІІ місце – Кавун Ф. – 10 кл.

                Погоріла А. – 11 кл.

                Чумакова В. – 11 кл.

                Ревенко О. – 11 кл.

Біологія – 26.10.16

І місце – Ломська В. - 8-А кл.

                Холявін І. – 9-Б кл.

                Грицева К. – 10 кл.

ІІ місце – Мартиненко М. – 8-А кл.

                 Келій Д. – 10 кл.

Географія – 12.10.16

І місце – Озерова Т.- 7-А кл.

                Толбинська О. – 8-Б кл.

                Самко В. – 9-А кл.

                Грицева К. – 10 кл.

ІІ місце – Мараховська Є. – 9-Б кл.

                 Келій Д. – 10 кл.

Математика – 21.10.16

ІІ місце – Волосов Л. – 6-Б кл.

ІІ місце – Мараховська Є. – 9-Б кл.                                

Англійська мова – 17.10.16, 19.10.16, 20.10.16, 21.10.16

І місце – Мартиненко М. – 8-А кл.

                Подрезенко В. – 9-Б кл.

                Медведєва Д. – 10 кл.

                Жигалова А. – 11 кл.

ІІ місце – Шаповаленко А. – 9-В кл.

                 Кавун Ф. – 10 кл.

                 Келій Д. – 10 кл.

Російська мова та література – 20.10.16

І місце – Мараховська Є. – 9-Б кл.

Інформатика – 19.10.16

ІІ місце – Євсеєнко Д. – 9-В кл.

                 Новіков А. – 9-В кл.

                 Кириченко М. – 9-В кл.

Правознавство – 24.10.2016

І місце – Келій Д. – 10 кл.

                Медведєва Д. – 10 кл.

                Рукоманова Д. – 11 кл.

ІІ місце – Мараховська Є. – 9-Б кл.

                Чучмай Р. – 9-Б кл.

 

 


      

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019
uCoz