Вівторок, 31.03.2020, 01:08
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Профорієнтаційна робота

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Національний університету цивільного захисту України – це сучасний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій з повністю сформованою науково-методичною та матеріально-технічною базою. Тут здійснюється підготовка бакалаврів за шістьма напрямами: «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Охорона праці», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Хімічні технології» та «Психологія»; спеціалістів і магістрів за десятьма спеціальностями. Так, починаючи з 2012 року університет вперше в Україні розпочав випуск спеціалістів і магістрів за спеціальностями: «Охорона праці», «Цивільний захист», «Управління у сфері цивільного захисту», а також магістрів за спеціальністю «Управління пожежною безпекою». У ВНЗ навчається близько трьох тисяч студентів з усіх областей України та країн ближнього зарубіжжя, щорічний набір становить близько 600 чоловік. Університет має тісні зв’язки з профільними світними закладами Росії, Білорусі, Німеччини, Польщі, Угорщини, з якими налагоджено тісну співпрацю.(http://nuczu.edu.ua/ukr/).

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, який є одним з провідних вищих навчальних закладів ДСНС України. (http://fire.ck.ua/)

Львівський державний університету безпеки життєдіяльності, який є провідним вищим навчальним закладом ДСНС України. (http://www.ldubgd.edu.ua/)

 

ПРАВИЛА ВІДБОРУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДСНС УКРАЇНИ

Третій державний пожежно-рятувальний загін (м. Маріуполь) проводить набір кандидатів для вступу на денну форму навчання (за рахунок державного бюджету) до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Національний університет цивільного захисту України (м. Харків)

Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ (м. Черкаси)

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів)

Для вступу на денну форму навчання за державним замовленням є обов’язково складання екзамену з фізичної підготовки за нормативами. В цьому році обов’язково подається сертифікат з української мови і літератури, та на вибір при вступу на спеціальність: «Цивільний захист» (історія України, математика, географія, фізика, хімія); «Пожежна безпека» (історія України, математика, географія, фізика, біологія); «Психологія» (Іноземна мова, історія України, біологія, географія, хімія). Більш детальну інформацію щодо сертифікатів ЗНО з конкурсних предметів дивіться на сайті учбових закладів ДСНС України (Національний університет цивільного захисту України, Черкаський інститут пожежної безпеки - nczu.edu.ua, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності - ldubgd.edu.ua)

Приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту (середня школа, СПТУ, технікум) у віці від 17 до 25 років.

Після закінчення ВНЗ присвоюється спеціальне звання «лейтенант служби цивільного захисту» та випускник за розподілом направляється до місця проходження служби в м. Маріуполь.

 

Телефон для довідок: 22-23-92; 22-25-56

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2020
uCoz