Понеділок, 21.10.2019, 17:56
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Школа майбутнього першокласника

 

Школа майбутнього першокласника

          21 жовтня 2017 року НВК "Ліцей-школа № 48" гостинно розкрив двері для батьків майбутніх першокласників. Традиційно адміністрація та педагоги розповіли про  навчальний заклад, ознайомили з особливостями роботи початкової школи,  познайомили присутніх з роботою Школи майбутнього першокласника "Розумна дитина". Талановиті учні - випускники 4-х класів -  підготували для своїх молодших друзів та їх батьків невеличкий концерт, під час якого розповіли про своє цікаве та насичене шкільне життя. Зустріч пройшла в атмосфері  доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутнх першокласників.

          Ми, вчителі, сподіваємось, що у майбутніх першокласників та їхніх батьків склалося приємне враження про школу. Перший крок уже зроблено, тому, шановні батьки, вибір – за вами! Наступної осені ваша дитина переступить  поріг школи. І пам’ятайте просту істину: освіта може зробити дитину розумною,але щасливою робить її лише душевне, розумно організоване спілкування з близькими і рідними людьми – родиною. У ваших силах створити в сім’ї саме таку атмосферу, яка не тільки підготує дитину до успішного навчання, але і дозволить їй зайняти гідне місце серед однокласників, відчути себе в школі комфортно. Пам’ятайте це! Подайте руку дружби дитині та школі. 

    

    

    

Круглий стіл з проблем наступності

            03 листопада 2016 року в ДНЗ № 152 відбувся Круглий стіл з проблеми наступності між дошкільною та початковою ланками освіти. Проблема, яка обговорювалася, не нова. Але  там, де вихователі і вчителі знаходять спільну мову, мають єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, там і виростуть добрі зерна майбутнього. Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, учителі мали змогу познайомитися з формами, методами роботи в дошкільній установі. Педагоги НВК "Ліцей-школа № 48" відвідали тематичне комплексне заняття з дітьми старшої групи «В гості до осені». В ході цього заняття було продемонстровано  вміння дітей мислити, рівень розвитку їх мови, уваги, пам'яті, вміння висловлювати свою думку. Після заняття педагоги мали можливість обговорити нагальні питання та скоординувати спільну діяльність.

       Таким чином, вирішення проблеми наступності можливе лише за умови тісної співпраці школи і дитячого садка. Тільки такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді дві початкові ланки освіти будуть діяти не ізольовано одна від одної, а в тісному взаємозв'язку.

 

       

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка:

 

         Частіше за все майже всі школи готують спеціальні програми адаптації дошколят до навчання у школі. Маємо таку програму й ми. Вона призначена для створення максимально комфортних умов, що дозволяють майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти.

         Зазначимо, що програма школи майбутнього першокласника не дублює розділи підготовчого періоду програми початкової школи.

        Мета програми

 

 • Цілісний і різнобічний розвиток дитини.
 • Формування необхідних навичок навчальної діяльності, відповідних віковим можливостям і вимогам сучасної української школи.
 • Розкриття творчих здібностей.
 • Розвиток пізнавальних інтересів дитини та бажання вчитись.

 

 

 

Завдання програми

 

 • Швидка та безболісна адаптація дитини до умов шкільного навчання.
 • Формування в дітей стійкого та впевненого бажання вчитись.
 • Перехід дитини від ігрової до навчальної діяльності.
 • Розвиток толерантних способів спілкування між дошколятами.
 • Виховання організованості дитини в навчальній діяльності.

 

Програма включає в себе:

 

 

І. Навчальний розділ:

 • навчання грамоті та розвиток зв'язного мовлення;
 • основи математики та розвиток логічного мислення;
 • підготовка руки до письма;
 • ознайомлення з навколишнім світом;
 • художня праця та розвиток творчих здібностей;
 • основи комп'ютерних знань;
 • англійська мова;
 • ритміка.

 

 

 

ІІ. Психолого-діагностичний розділ:

Тестування рівня психічного розвитку.

 

 

 

ІІІ. Розділ співпраці з батьками майбутніх першокласників:

Батьківський лекторій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
uCoz