П'ятниця, 26.02.2021, 09:51
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Майбутньому першокласнику

 

Шановні батьки!

     Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші діти були успішними, мудрими, здоровими, щасливими,

то найкращим вибором для Вас є Маріупольський "НВК "Ліцей-школа № 48"!

     Ласкаво просимо до дивовижної Країни знань!

Електронна реєстрація до 1 класу  

https://school.bloqly.com/#/

 

       Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Тут панують співпраця та взаєморозуміння.

       Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків –  допоможе досягти високих результатів. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя, зробити  школу відкритою, цікавою та сучасною.

                                              

                                             

День відкритих дверей

          21 жовтня 2017 року НВК "Ліцей-школа № 48" гостинно розкрив двері для батьків майбутніх першокласників. Традиційно адміністрація та педагоги розповіли про  навчальний заклад, ознайомили з особливостями роботи початкової школи,  познайомили присутніх з роботою Школи майбутнього першокласника "Розумна дитина". Талановиті учні - випускники 4-х класів -  підготували для своїх молодших друзів та їх батьків невеличкий концерт, під час якого розповіли про своє цікаве та насичене шкільне життя. Зустріч пройшла в атмосфері  доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутнх першокласників.

          Ми, вчителі, сподіваємось, що у майбутніх першокласників та їхніх батьків склалося приємне враження про школу. Перший крок уже зроблено, тому, шановні батьки, вибір – за вами! Наступної осені ваша дитина переступить  поріг школи. І пам’ятайте просту істину: освіта може зробити дитину розумною,але щасливою робить її лише душевне, розумно організоване спілкування з близькими і рідними людьми – родиною. У ваших силах створити в сім’ї саме таку атмосферу, яка не тільки підготує дитину до успішного навчання, але і дозволить їй зайняти гідне місце серед однокласників, відчути себе в школі комфортно. Пам’ятайте це! Подайте руку дружби дитині та школі. 

    

    

    

Круглий стіл з проблем наступності

            03 листопада 2016 року в ДНЗ № 152 відбувся Круглий стіл з проблеми наступності між дошкільною та початковою ланками освіти. Проблема, яка обговорювалася, не нова. Але  там, де вихователі і вчителі знаходять спільну мову, мають єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, там і виростуть добрі зерна майбутнього. Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, учителі мали змогу познайомитися з формами, методами роботи в дошкільній установі. Педагоги НВК "Ліцей-школа № 48" відвідали тематичне комплексне заняття з дітьми старшої групи «В гості до осені». В ході цього заняття було продемонстровано  вміння дітей мислити, рівень розвитку їх мови, уваги, пам'яті, вміння висловлювати свою думку. Після заняття педагоги мали можливість обговорити нагальні питання та скоординувати спільну діяльність.

       Таким чином, вирішення проблеми наступності можливе лише за умови тісної співпраці школи і дитячого садка. Тільки такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді дві початкові ланки освіти будуть діяти не ізольовано одна від одної, а в тісному взаємозв'язку.

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2021
uCoz