Понеділок, 21.10.2019, 17:56
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Заходи

У  НВК  «Ліцей-школа  №48» практичним психологом   було проведено  заняття  з дітьми  5- 6 річного віку «Ми приймаємо гостей», з метою підготовки  дітей до школи.

 На занятті діти та батьки ознайомилися з правилами пальчикової гімнастики. За допомогою пластиліну повторили кольори та відтінки. На занятті в ігрової формі діти виготовили млинці, чашки, блюдця. Повторили етикет гостинності. Розглянули геометричні фігури, повторили рахунок до 5,  зворотній рахунок, значення більше, менше.

Усі вправи діти виконували  для розвитку дрібної моторики рук та вміння працювати в групі.

 

       

   

   

 

 

У НВК “Ліцей-школа №48»  було проведено  заняття «Подорож  у  світ чарівних фарб»  з учнями 5-х класів, з метою попередження та подолання  труднощів у період  адаптації  до навчання у середній школі.

На занятті були вжити такі елементи  гри, як «Велика вежа».  Учні були розділені на дві команди, які змагались між собою. Всі учасники команди повинні були з’ясувати  яку вежу вони  будуть будувати, а потім   швидко, оригінально  побудували за допомогою кубиків.

На занятті діти працювали в команді, розподіляли ролі. 

Діти за допомогою м’яких геометричних  фігур (пуфиків)  розробили  свій  транспорт подорожі, на якому  далі подорожували у світ чарівних фарб.

Одним із завданням було виложити  геометричну фігуру із кубиків та оживити  її.  Був обраний   екскурсовод  який пояснив вибір  команди. В кінці заняття були підведені підсумки та надані рекомендації  щодо поліпшення  спільної роботи  в команді  та контролю свого емоційного стану.

Така проблема, як адаптація п'ятикласників, вимагає до себе підвищеної уваги як з боку вчителів, так і з боку батьків. Не можна даний процес пускати на самоплив, необхідно обов'язково стежити за психічним комфортом дитини і намагатися контролювати його емоційний стан. Адже від того, наскільки успішно пройде дитина данний етап свого життя, залежить не тільки якість засвоєних ним поточних знань, а й в цілому ставлення до навчання і праці.

 

У  НВК «Ліцей-школа №48» було проведено  корекційне заняття «Лошарик»  із дітьми 5-6 років та їх батьками з метою  розвитку дрібної моторики рук  та підготовки дітей та батьків до школи.

На занятті практичний психолог закріпив вміння рахувати до 10, зворотний рух з викладанням предметів (кубиків). Застосував метод: визначення кількості предметів на дотик, із заплющеними очима, етапи пальчикової гімнастики з додаванням прийомів плескання в долоні. Діти та батьки збільшили  знання про прийоми самомассажу, а також прийом формування з кубиків кружечків  ознайомились із массажем рук за допомогою пластилину.

На практичній частини виконали за допомогою пластиліну «лошарика». На занятті була використана раціональна послідовність виготовлення виробу, яка складалася  тільки з кружечків.

Діти та батьки були   ознайомлені з прийомом  «плавстиліновий жгутик». Повторили геометрічні фігури (прямокутник, кружечок, квадрат, трикутник).

Діти на занятті закріпили знання про числові  поняття: половина, більше, менше, виконували зворотний рахунок від 10 до 1, застосовували вправи пальчикової гімнастики, охарактеризували частини тіла тварини та людини, її ознаки, порівнювали частини тіла схожі у тварини і людини, та що у них є відміннім.

Діти  вчилися дотримуватись правил роботи в групі (говорити по черзі).

   

 

 

У НВК «Ліцей-школа №48» розпочалися заняття з програми  «Розвиток лідерських якостей і комунікативної компетентності»  для учнів 7-11 класів, з метою  удосконалення своїх навичок спілкування та здатність розв’язувати конфлікти у своєму середовищі.

 

На першому занятті діти обговорили та встановили правила поведінки. Вправа «Розкажи про співрозмовника» допомогла розглянути спосіб невербального спілкування. Це дало можливість опанувати нові вміння з різними стилями поведінки.

Вправа «Компліменти» дала можливість усвідомити, як це - говорити іншому приємне, зорієнтувала учнів на пошуки позитивного в інших учасниках групи.

Діти закінчили заняття на позитивній ноті, з бажанням і далі приходити на заняття.

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
uCoz