П'ятниця, 26.02.2021, 10:39
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Охорона праці

                       

ГУ Держпраці про організації та проведення

Дня охорони праці у 2020 році інформує

 

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та випадків смертельного травматизму на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний в Україні - 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначатиме 28 квітня Всесвітній День охорони праці. Разом ми маємо замислитись над гострою проблемою збереження життя і здоров’я працівників та формування культури охорони праці в Україні.

За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2020 році День охорони праці відзначатиметься під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Застосування своєчасних та точних даних про нещасні випадки та професійні захворювання дозволяє впевнено визначити нові виклики та загрози, що постають перед охороною праці, ідентифікувати небезпечні галузі, розробляти превентивні заходи, а також впроваджувати державну політику, регіональні системи та програми, спрямовані на поліпшення стану промислової безпеки на всіх рівнях, від загальнодержавного до окремих підприємств. Це дає змогу країнам досягти ліпших показників ефективності національної системи охорони праці та впевнено визначати пріоритети майбутнього. Систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві суттєво допомагає у запобіганні нових трагедій та аварій на виробництві. Тому вкрай важливо поліпшувати системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві.

Фахівцями Головного управління розпочата робота з підприємствами, організаціями та установами щодо привернення уваги працівників до питань безпеки та гігієни праці на робочому місці, запропоновано керівникам підприємств розробити відповідні заходи. На основі пропозицій, що надходять від підприємств, профспілок та громадських організацій складається узагальнений робочий план заходів з проведення в області квітневого місячника, присвяченого Дню охорони праці. Новини про хід місячника, а також матеріали загальних питань щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці, будуть розміщені на веб-сайті Головного управління та у засобах масової інформації.

Залучайтеся до квітневого місячника та працюйте безпечно!

Звернення

організаційного комітету з підготовки та проведення у 2020 році

заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня
в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до
ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього
дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства
і домагань у сфері праці.
Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції
COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної
Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони
праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

Затверджую:

Директор НВК "Ліцей-школа № 48"

________________Л.С.Борисенко

 

План заходів

з підготовки та проведення Тижня охорони праці

з 27 по 30 квітня 2020 року

з/п

Зміст заходів

Термін    виконання

Відповідальні

1.

Проведення спільної наради при директорові оргкомітету, керівників структурних підрозділів  та представників профспілкової організації, з метою привернення уваги учасників до Всесвітнього дня з охорони праці. Доведення до присутніх звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні (далі – Оргкомітет) та плану заходів із відзначення у 2020 році Дня охорони праці в закладі

27.04.2020

Заст. директора з НВР Іваненко О.М.

 

2

Розміщення на офіційному сайті закладу інформації щодо підготовки до відзначення у 2020 році Дня охорони праці в навчальному закладі та запланованих заходів

До

27.04.2019

Блинська К.В..

3

 Провести в дистанційному режимі вебінари, тренінги, семінари, наради, засідання з працівниками закладу освіти з метою ознайомлення працівників з виробничими ризиками та їх впливом на безпеку праці.

 

Протягом тижня

Керівники структурних підрозділів,

Оргкомітет

4

 Проведення дистанційних уроків, лекцій, бесід

„28 квітня – Всесвітній день охорони праці” для здобувачів освіти.

Протягом тижня

Заступник директора з ВР Котлярова О.Є.

5

Показ відеороликів працівникам закладу з питань охорони праці та стану забезпечення збереження життя та здоров’я працюючих

Протягом тижня

Оргкомітет

6

Ознайомити учасників освітнього процесу з підготовленим Міжнародною організацією праці від 15.06.2006 №187 «Про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці» та з Директивою Ради № 89/391/ЄЕС від 12 червня 1989 р. про впровадження заходів для заохочення вдосконалень у сфері безпеки та охорони здоров’я працівників під час роботи відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Протягом тижня

Керівники структурних підрозділів

7

Висвітлення заходів з проведення Дня охорони праці в навчальному закладі на власному сайті.

Протягом тижня

Блинська К.В.

8

Провести підсумкову нараду за результатами Тижня охорони праці. Скласти звіт про виконання запланованих заходів

30.04.2020

Заст. директора з НВР Іваненко О.М.

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2021
uCoz