П'ятниця, 26.02.2021, 09:08
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Інформація про школу

                                                                                  

ІСТОРІЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

     У вересні 1984 року на далекій околиці промислового міста Жданова, у місцях проведення військових ігор " Зірниця" та спортивних змагань із мотокросу відкрилася нова середня школа № 48. Вона вмістила 2500 учнів зі шкіл № 14, № 40, № 41 і, звичайно, своєї прародительки 48-ої школи селища Виноградного Новоазовського району. Так і працювали два важкі роки школа № 48 по проспекту Ленінградському та її філія в селищі Виноградному

      Перший директор – Бурда Микола Пилипович, учитель французької мови,  очолював школу один рік. Саме йому випало  найважче завдання – організовувати навчально-виховний процес, вирішувати господарські питання в іще недобудованій  школі.

     Наступні 16 років (з 1985 по 2001 рік) школу очолювала Кульпинська Лідія Іванівна. На її плечі ліг благоустрій паркової зони території школи, обладнання класів, спортивних залів, бібліотеки, навчальних майстерень, актового залу. Школа стала зеленою не лише зовні, але й усередині. За її ініціативою учителями біології були створені розарії та зелений сад у вестибюлі, коридорах і рекреації школи. Ще й сьогодні вони продовжують тішити око. При тому, що школа розрахована  на 1500 учнів, перші роки в ній навчалися понад 2500 тисячі дітей, і організувати їх навчання та проведення заходів у дві зміни було зовсім нелегкою справою.

       З вересня 2001року  по серпень 2013 року школу очолював Троїцький Микола Миколайович. Завдяки йому новий вигляд придбав актовий зал школи, було створено єдиний у місті кабінет національної духовної культури, кабінет охорони життєдіяльності учнів, отримали друге життя оновлені класні кімнати. ЗОШ № 48 завжди славилася своїми талановитими дітьми і педагогами, але під керівництвом Троїцького М.М. результативність роботи педагогічного колективу і учнів вийшла на якісно новий рівень.

       З серпня 2013 року директором школи була призначена Беззапонова Аліна Володимирівна.

      У січні 2014 року рішенням Маріупольського управління освіти  на посаду директора школи була призначена Борисенко Лілія Семенівна, яка веде роботу з оновлення матеріально-технічної і методичної бази школи відповідно до нових державних стандартів освіти.

     На час  відкриття школи, у 1984 році, в ній працювали 150 педагогічних працівників. До сьогоднішнього дня продовжують працювати перший бібліотекар Кудріна Світлана Володимирівна, учитель російської мови і літератури Брит Світлана Олександрівна, учитель математики Сібілєва Тетяна Петрівна, учитель трудового навчання та практичний психолог Кротовська  Людмила Іванівна.

  

     Унаслідок загальної демографічної ситуації в державі та місті сьогодні  школа працює не на повну проектну потужність. У ній навчаються 602 учні  в одну зміну, працюють 54 педагоги й 1 бібліотекар. Проте це зовсім не зменшило прагнення педколективу й учнів досягати вершин знань і майстерності, можливо, навіть відкрило для цього нові можливості.

     Завдяки програмі Соціального партнерства та особистій підтримці  почесного випускника нашої школи, а нині генерального директора комбінату ім. Ілліча Зінченка Юрія Анатолійовича,  у школі відкриті сучасні кабінети інформатики та хімії, відремонтовано актовий зал.

      У лютому-березні 2016 року загальноосвітня школа № 48 проходила державну атестацію, результатом якої стало таке рішення комісії від 03.03.2016 р.: «Комунальний заклад Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Маріупольської міської ради Донецької області» визнано атестованим; освітні послуги, які надаються закладом, відповідають державним стандартам початкової загальної освіти, базової загальної освіти та повної загальної середньої освіти». Комісією було також підкреслено, що атестація навчального закладу пройшла на високому рівні, а педагогічний колектив нагороджено грамотою управління освіти Маріупольської міської ради.

     У 2016 році адміністрація школи та Головне управління поліції в Донецькій області підписали Меморандум про співпрацю, згідно з яким у 2015-2016 н.р. у нашому навчальному закладі для учнів старшої школи з’явився новий факультатив, який проводять співробітники різних підрозділів та служб поліції.

      4 березня 2016 року за ініціативою начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Аброськіна В.В. та адміністрації школи № 48 відбулося засідання круглого столу «Перспективи співробітництва Національної академії внутрішніх справ і Маріупольської загальноосвітньої школи № 48» за участю доктора юридичних наук НАВС м. Києва  Мотляха О.І.

     3 липня 2016 року рішенням Маріупольської міської ради загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 була реорганізована у навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа № 48» з юридичним профілем навчання.  Це стало результатом  копіткої роботи адміністрації школи та всього педагогічного колективу в рамках діючого Договору про співпрацю закладу з Національною академією внутрішніх справ, Меморандуму про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, з метою задоволення потреб учнів, запитів батьків.

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2021
uCoz