Неділя, 16.12.2018, 16:33
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Конкурси

2017-2018 н.р.

Вітаємо Аксьонову Анастасію, ученицю 9-А класу!!!

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка 

І місце - міський етап

І місце - обласний етап

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІ місце - міський етап

учасник - обласний етап 

 

Досягнення учнів 2016-2017 навчальний рік

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

    Коломієць Ярослав (6-Б) – бронзовий сертифікат

 Дунаєва Катерина (8-Б) – бронзовий сертифікат

МінасоваКристіна (8-В) – бронзовий сертифікат

  Семенова Віолетта (8-Б) – бронзовий сертифікат

 Ревка Дар’я (10 ) – бронзовий сертифікат

Коломієць Богдан (11) – золотий сертифікат

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева Сова – 2016»

 Орачевський Станіслав – ІІ ступінь 7-А

Озерова Тетяна – ІІІ ступінь – 7- А

Кєлій Дарья  - ІІІ ступінь    10

 Медведєва Дарья  - ІІІ ступінь    10

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Гончаров Владислав    І      11

Кофман Олександр   І    3-А

Волкова Марія   І  3-А

Костіна Михайло    І   3-В

Грушко В. – ІІ

Токар К. – ІІ

Плескач С. – ІІ, ІІ

Горланов Є. – ІІ

Гусева А. – ІІ

Блинов А. – ІІ

Геоня Е. – ІІ

Толочко Т. – ІІ

Синчишин Ю. – ІІ

Ампілогова А. – ІІ

Паценко Р. – ІІ

Пестунов А. – ІІ, ІІ

Кривиженко М. – ІІ

Шохов А – ІІ

Пестунова А. – ІІ

Волосов Л. – ІІ

Іщенко М. – ІІ

Родригес Д. – ІІ

Подгорна А. - ІІ

Кайс О. – ІІ

Запорожченко В. – ІІ

Омельяненко С. – ІІ

Булгакова Д. - ІІ

 

Всеукраїнська гра «Соняшник»

Гончаров Владислав (11) – диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

 Бєлан Ганна (6-Б) – диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Тонкова Анастасія (6-Б) – диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Всеукраїнський фізичний конкурс  «Левеня»

Грицева Катерина      10        диплом ІІ ступеню

Кравцов Павло             10     диплом ІІ ступеню

 Кавун Федір                 10     диплом ІІ ступеню

 Орачевський Станіслав  7-А   диплом ІІ ступеню

Клімов Євген                11        диплом  І ступеню

Всеукраїнський конкурс «Геліантус»

 Костін Михайло  (3-В) – диплом І ступеню

Орачевський Станіслав (7-А) – грамота з біології

 Францішко Софія (5-А) – грамота з географії

Титаренко Юнія (5-А) – грамота з фізики

Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

50 учнів – переможців (Золоті та Срібні сертифікати)

 

 

Досягнення учнів 2015-2016 навчальний рік


Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека» - бронзовий сертифікат

 
                                          Моряк Михайло - 5-Б клас                                         
Микула Карина - 5-Б клас
                                              Бєлан Ганна - 5-Б клас                                                   
        Жигалова Анастасія  - 10 клас
Міхєєва Аліна  -  10клас   
     Коломієць Богдан  - 10клас 
    Яковенко Олексій  - 10клас
 
Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців
«Кришталева Сова – 2016»
 
Ревенко Олена – Диплом ІІІ ступеню   - 10 кл
Кєлій Дарья  - Диплом ІІ ступеню  -  9-Б клас
        Медведєва Дар’я  - Диплом ІІ ступеню -   9-Б клас
 
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
 
Гончаров Владислав  - Відмінний результат – 10 клас
Маліна Вероніка  - Відмінний результат  - 3-В клас      
Подолян Максим -  Відмінний результат  - 3-В клас     
  Мартиненко Михайло - Відмінний результат  - 2-В клас
 
20 учнів – Добрий результат
 
Всеукраїнська гра
«Соняшник»
 
   Толочко Тимур - 2-А - Диплом  ІІІ  ступеню Регіональний рівень  
   Бєлан Ганна - 5-Б  - Диплом ІІІ ступеню Регіональний рівень       
   Хараджа Анастас  -  7-А  - Диплом І ступеню Регіональний рівень 
             Мараховська Єлизавета - 8-Б – Диплом ІІІ ступеню Регіональний рівень
   Хараджа Олена  -2-А  - Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень
       Логозинська Аліна -  2-В- Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень
         Мартиненко Михайло - 2-В Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень
Жуков Данило - 2-В Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень 
 Шостак Артем - 3-В Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень    
            Чумакова Валерія -  10 клас Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень
                 Гончаров Владислав -  10 клас Диплом ІІ ступеню Всеукраїнський рівень
 
Всеукраїнський фізичний конкурс  «Левеня»
 
            Грицева Катерина - 9-Б клас- Диплом ІІ ступеню  
Коровін Павло - 9-Б - Диплом ІІ ступеню  
Кравцов Павло - 9-Б - Диплом ІІ ступеню 
Кавун Федір - 9-Б - Диплом ІІ ступеню      
 
Конкурс з англійської мови «Гринвіч»
 
 Хлєбцевич Ілля – 4-а клас – Золотий сертифікат   
 Сімеонідіс Георгій - 4-а клас – Золотий сертифікат
 Звєрєв Євген – 4 - б клас – Бронзовий сертифікат  
      Лук’яненко Олексій – 5 – б клас – Срібний сертифікат
Кваша Дмитро – 5-б клас – Срібний сертифікат     
         Орачевський Станіслав – 6-а клас – Золотий сертифікат
Ледньова Аліна – 6-б клас – Срібний сертифікат   
  Хліменкова Тетяна – 7-б клас – Срібний сертифікат
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  казковий Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2018
uCoz