П'ятниця, 26.02.2021, 10:41
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Конкурси

2020 - 2021 н.р.

 

 

                                                            Всеукраїнський Турнір юних математиків

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди: Костіна М.М., Білецька О.В.

Команда у складі:

1. Улановський Вадим

2.Орачевський Станіслав

  3.Кочанова Марія

4.Попович Єлизавета

5.Ледньова Аліна

5.Мельник Катерина

 

 Всеукраїнський Турнір юних  правознавців

 

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди: Блинська К.В. 

Команда у складі:

   1.Гомзякова Софія

2.Герман Валерія

3.Іванова Поліна

        4.Пономаренко Ірина

 

 

2020 - 2021 н.р.

ХХ Міжнародний конкурс імені П. Яцика

 

Вітаємо

Андрєєву Поліну, ученицю 10 класу

І місце - міський етап

Бєлан Ганну, ученицю 10 класу  

Синчишин Юлію, ученицю 7-А класу

 

ІІІ місце - міський етап

 

 

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

 

Вітаємо Синчишин Юлію, ученицю 7-А класу!!!

І місце - міський етап

ІІ місце - обласний етап

                                                                    Вітаємо Андрєєву Поліну, ученицю 9-А класу

ІІІ місце - міський етап

 

2019 - 2020 н.р.

Всеукраїнський Турнір юних біологів

І місце - міський етап

І місце - обласний етап

Керівник команди: Холявіна С.М. 

Команда у складі:

1.Попович Єлизавета

    2.Литвиненко Світлана

3.Семенова Віолетта

4.Хараджа Анастасій

 

                                                            Всеукраїнський Турнір юних математиків

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди: Костіна М.М. 

Команда у складі:

1. Улановський Вадим

2.Мартиненко Марина

  3.Бобрицький Михайло

4.Хараджа Анастасій

5.Мельник Катерина

 

 Всеукраїнський Турнір юних  правознавців

 

ІІІ місце - міський етап

Керівник команди: Блинська К.В. 

Команда у складі:

   1.Гомзякова Софія

2.Герман Валерія

3.Іванова Поліна

        4.Пономаренко Ірина

 

2019 - 2020 н.р.

ХХ Міжнародний конкурс імені П. Яцика

 

Вітаємо

Андрєєву Поліну, ученицю 9-А класу

І місце - міський етап

Синчишин Юлію, ученицю 6-А класу

ІІ місце - міський етап

  

Бєлан Ганну, ученицю 9-А класу  

 

ІІІ місце - міський етап

 

 

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

 

Вітаємо Аксьонову Анастасію, ученицю 11 класу!!!

І місце - міський етап

ІІ місце - обласний етап

                                                               Вітаємо Андрєєву Поліну, ученицю 9-А класу

ІІІ місце - міський етап

 

                                                                                                                                                                                                              2018 - 2019 н.р.

Міжнародний конкурс імені П. Яцика

Вітаємо Аксьонову Анастасію, ученицю 10 - Б класу!!!

 

І місце - міський етап

І місце - обласний етап

Вітаємо Андрєєву Поліну, ученицю 8 - А класу!!!

І місце - міський етап

ІІІ місце - обласний етап

Вітаємо Гурицан Карину, ученицю 11 класу!!!

І місце - міський етап

Вітаємо Дворнік Надію,ученицю 4 - А класу!!!

ІІ місце - міський етап

Вітаємо Удановського Вадима, учня 9 - А класу!!!

ІІІ місце - міський етап

 

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. П.Яцика визначено:

Дворик Н. - 4-А кл., учитель Головіна О.Ю.

Пікуз А. - 3-В кл., Кулешова І.О.

Пестунова А. - 5-Б кл., учитель Хараджа Н.Г.

Сумську М. - 6-Б кл., учитель Бєлова В.В.

Рискулову В. - 7-Б кл., учитель Хараджа Н.Г.

Андрєєву П. - 8-А кл., учитель Зайцева Н.В.

Улановського В.- 9-А кл., учитель Котляр С.М.

Аксьонову А. - 10-Б кл., учитель Котляр С.М.

Мараховську Є. - 11 кл., учитель Котляр С.М.

Гурицан К. - 11 кл., учитель Котляр С.М.

 

Досягнення учнів 2018-2019 навчальний рік

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

Владимиров Сергій (5-А) – бронзовий сертифікат

Геоня Евеліна (5-А) – бронзовий сертифікат

Токарев Кирило (5-А) – бронзовий сертифікат

Мерецька Анжеліка(6-В) – бронзовий сертифікат

Дудник Сніжана (7-А ) – бронзовий сертифікат

Матерновська Злата (7-А) – бронзовий сертифікат

Степаненко Анжеліка (7-А) – бронзовий сертифікат

Горлакова Валерія (8-А) – бронзовий сертифікат

Коломієць Ярослав (8-А) – бронзовий сертифікат

Гомзякова Софія (10-Б) – бронзовий сертифікат

Семенова Віолетта (10-Б) - срібний сертифікат

Гуріцан Карина (11)- срібний сертифікат

Коломієць Віолетта (11)- срібний сертифікат

Подрезенко Валерія (11)- срібний сертифікат

Самко Валерія (11)- срібний сертифікат

Комарова Аліна (5-А) – золотий сертифікат

Синчишин Юлія (5-А)– золотий сертифікат

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Добрий результат

Курносов Данило (2-А)

Даніленко Ярослав (4-А)

Грушко Вероніка (4-А)

Головін Олексій (4-А)

Самонова Вікторія (4-А)

Злобіна Ніколь (4-В)

Синчишин Юлія (5-А)

Токарев Кирило (5-А)

Паценко Руслан (5-Б)

Бідний Єгор (5-Б)

Блінов Олександр (5-В)

Поронко Олександр (8-А)

Солоп Марія (8-А)

Відмінний результат

Морозов Михайло (6-Б)

 

Всеукраїнська гра «Соняшник»

Диплом І ступеня регіонального рівня

Андрєєва Поліна (8-А)

Бєлан Ганна (8-А)

Бережна Олександра (8-А)

Тонкова Анастасія (8-Б)

Бовша Софія (7 кл)

Волосненкова Аліна (7 кл)

Лещенко Ілля (7 кл)

Панченко Марія (7 кл)

Шоуба Аліна (7кл)

Фатєєв Юрій (7кл)

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Сподарик Юлія (7 кл)

Бойко Марія (7 кл)

Клепікова Валерія (5-Б)

Бідний Єгор (5-Б)

Пестунов Артем (5-Б)

Паценко Руслан (5-Б)

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Степаненко Кирило (5-Б кл)

Афанасьєва Діана (8-А)

 

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

Достатній рівень

Хараджа Анастасій (10-А)

Мартиненко Марина (10-А)

Лапщун Емілія (10-Б)

Поронко Катерина (10-Б)

Аксьоонова Анастасія (10-Б)

Толбинська Ольга (10-Б)

Маренкова Єлизавета (7-В)

Волосенкова Аліна (7-Б)

Кучинська Діана (7-Б)

Гараєва Манзар Єтібар (7-В)

Зверев Євген (7-Б)

Калачов Даниїл (7-В)

Полівода Дарина (7-В)

Охтіна Вікторія (8-А)

Омельяненко Сергій (11)

 

Всеукраїнський конкурс «Геліантус»

Диплом переможця в початковій школі

Городілова Софія (2-А)

Горбачова Софія (2-А)

Черв'якова Марина (2-А)

Суханова Мілана (3-А)

Курносов Данило (3-А)

Сагір Анастасія (3-А)

Імбрахімбаш Мер'єм (2-В)

Іванченко Віра (2-В)

Филимонов Дмитро (3-Б)

Животова Марія (3-Б)

Солодкий Іван (3-В)

Чумакова Маргарита (3-Б)

Єфименко Ліза (4-В)

Злобіна Ніколь (4-В)

Даниленко Ярослав (4-А)

Шишман Антонина (4-А)

Волошин Андрій (4-А)

Головін Олексій (4-А)

Сторож Костянтин (4

Короткіна Аліна (4

Плескач Аліна (4

Диплом І ступеня

Попов Андрій (5 кл)

Маренкова Ліза (7 кл)

Диплом ІІ ступеня

Владимиров Сергій (5 кл)

Синчишин Юлія (5 кл)

Морозов Михайло (6 кл)

Маслов Артем (7 кл)

Диплом ІІІ ступеня

Комарова Аліна (5 кл)

Гузь Ганна (6 кл)

Матков Святосляв (6 кл)

Матерновська Злата (7 кл)

Крівеженко Євген (7 кл)

Дуднік Сніжана (7 кл)

Бойко Маріна (7 кл)

 

Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

50 учнів – переможців (Золоті та Срібні сертифікати)

 

 

 

2017-2018 н.р.

Вітаємо Аксьонову Анастасію, ученицю 9-А класу!!!

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка 

І місце - міський етап

І місце - обласний етап

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

ІІ місце - міський етап

учасник - обласний етап 

 

 

 

\

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Copyright MyCorp © 2021
uCoz