Четвер, 14.11.2019, 06:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 48"

Ласкаво просимо!
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Архив материалов

        В апреле месяца команды юных друзей пожарных взяли первенство в районном этапе фестиваля.

14 апреля прошел городской этап фестиваля юных друзей пожарных. В конкурсе участвовали 4 команды из разных районов: школа № 33, № 9, № 45, № 48. Юные пожарные на суд авторитетного жюри и зрителей представляли домашнее задание в форме литературно-музыкальной композиции на тему «101 ты не один!». За десять минут в юмористическо-познавательной манере юные артисты рассказывали о правилах безопасности, проводили пропаганду безопасной жизнедеятельности. Агитбригада нашей школы "ООН" (Отряд Особого Назначения) подготовила яркую и креативную программу, ребята продемонстрировали высокие по уровню вокальные и сценические данные, провели викторину и завершили выступление флешмобом под названием "Добрий ранок, Україно!".

   Результатом этой творческой, но трудной работы стало 1 место в городском этапе. Поздравляем ребят и желаем им дальнейших побед!

 

  

           

  

... Читать дальше »

Просмотров: 320 | Добавил: viktoriya | Дата: 19.04.2016 | Комментарии (0)

      З 26 по 29 березня  учні загальноосвітньої школи № 48 гостювали у  місті Києві. Подорож до  Національної академії МВД України була організована Головним управлінням поліції в Донецькій області.  

    Між адміністрацією школи та київським ВУЗом був підписаний договір про співпрацю у підготовці абітурієнтів, які вирішили в майбутньому зв'язати своє життя з юриспруденцією. Тому 15 школярів відвідали вищий навчальний заклад задля того, щоб ознайомитись з його роботою і у майбутньому не помилитись з вибором професії.

            В перший день діти побували у центрі міста: пройшли Хрещатиком, побували біля адміністрації Президента України,  на алеї пам`яті «Героїв Небесної сотні» та на  Майдані, який останніми роками став справжнім символом незалежності нашої країни.

              На другий день перебування, учням маріупольської школи надали можливість особисто поспілкуватися з курсантами юридичного ліцею ім.Я.Кондратьєва, на базі якого поселилися і проживали школяри. Учні підготували невеликий виступ, у якому  розповіли про історію створення Маріупольської молодіжної організації «Ліги майбутніх поліцейських», про те, чим вони займаються та які заходи планують втілити в життя. Наприкінці свого виступу учні школи №48  подарували усім присутнім флеш-моб під назвою "Добрий ранок, Україно" та виразили свої сподівання, що діяльність молодіжної організації буде об’єднувати активну молодь та справжніх патріотів, які будуть  прагнути змінити майбутнє своєї держави на краще.

        Далі учасників "Ліги майбутніх поліцейських"  чекала зустріч із ректором Національної академії внутрішніх справ, Володимиром Васильовичем Чернєй, який привітав своїх  гостей та виразив щиру надію, що саме такі, патріотично налаштовані, обізнані, грамотні і цілком розвинені особи і є майбутнім України. На згадку про зустріч пан ректор подарував дітям пам`ятний подарунок- "Міжнародну поліцейську енциклопедію" в трьох томах.

           Потім діти вирушили до музею створеному при Національній академії внутрішніх справ, в якому мали змогу побачити історію створення академії з часів її заснування до теперішнього часу.

          На Солом`янській площі перед академією за участю проректорів  Національної академії внутрішніх справ Сергієм Сергійовичем Чернявським та Станіславом Дмитровичем Гусаревим  школярі вшанували пам`ять співробітників поліції, загиблих при виконанні службових обов`язків та поклали квіти до підніжжя пам'ятника на їх честь.

             Школяри мали змогу побачити учбові корпуса, де проходять навчання курсанти вишу, полігон, тренувальні бази та майданчики, побували у тирі, де педагогічний склад навчального закладу продемонстрував їм зразки зброї яка використовується курсантами в навчальній діяльності.

          Дітям дали змогу разом з професійними інструкторами по водінню, управляти автомобілем. Емоції просто вирували: діти перший раз у житті посіли за кермо автомобілю та навчилися азам його керування. 

           Насиченим виявився і останній день перебування у столиці. З самого ранку на комфортабельному автобусі вони вирушили до цікавої та захоплюючої подорожі Андріївським спуском-узвозом. Побували на набережній Дніпра, фотографувалися біля пам`ятників Тарасу Шевченку, Ярославу Мудрому-Великому князю Київському, побували біля літературно-меморіального дому-музею видатного письменника Михайла Булгакова, відвідали шоколадну майстерню.

      До стін ліцею поверталися задоволені екскурсією але трохи засмучені майбутнім розставанням з вже полюбившимся їм містом і новими друзями - три дні у столиці промайнули непомітно. На протязі усієї подорожі діти перебували у стані емоційного піднесення. Все що їх оточувало приносило учням естетичне та духовне задоволення.

   

  

... Читать дальше »

Просмотров: 252 | Добавил: viktoriya | Дата: 04.04.2016 | Комментарии (0)

    23 марта команда нашей школы "Осторожно, котята!", приняла участие в районном этапе конкурса КВН по правилам дорожного движения. Ребята усердно трудились и наградой за их труд стало 1 место! Поздравляем "котят" и желаем им удачи на городском фестивале.

   

   

... Читать дальше »

Просмотров: 284 | Добавил: viktoriya | Дата: 24.03.2016 | Комментарии (0)

Результати державної атестації комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Маріупольської міської ради Донецької області»

         Відповідно до п.12. Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 №67, на виконання п.4.7. наказу управління освіти Маріупольської міської ради від 11.12.2015 №976 «Про проведення державної атестації комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Маріупольської міської ради Донецької області», протоколу засідання експертної комісії від 03.03.2016 року №5, наказу Маріупольської міської ради від 10.03.2016року  №219 «Про затвердження рішення експертної комісії з державної атестації комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Маріупольської міської ради Донецької області», комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48 Маріупольської міської ради Донецької області» визнано атестованим, освітні послуги, які надаються закладом, відповідають державним стандартам початкової загальної   освіти, базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти.

... Читать дальше »

Просмотров: 197 | Добавил: viktoriya | Дата: 16.03.2016 | Комментарии (0)

      У загальноосвітній школі № 48 4 березня 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи співпраці Національної академії внутрішніх справ та Маріупольської загальноосвітньої школи № 48». Зустріч, на якій обговорили питання правової підготовки випускників, що в майбутньому поповнять ряди поліцейських, пройшла в рамках підписання меморандуму про співпрацю між закладами. Захід відбувся з ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслава Аброськіна та адміністрації школи.
Участь у обговоренні прийняли доктор юридичних наук, професор академії Мотлях Олександр Іванович, представники Головного управління Національної поліції у Донецькій області - Ликов Костянтин Миколайович та Шаповалов Валерій Володимирович, адміністрація школи, вчителі, представники шкільного парламенту «Лідер» та «Ліги майбутніх поліцейських».
    Мотлях Олександр Іванович розповів про факультети ВНЗ та основні напрямки діяльності в підготовці кваліфікованих фахівців за видами професій. Професор академії залюбки відповів на ряд запитань, які поставили учні. Дітям було цікаво послухати про якості, які повинні мати студенти академії, про наявність аспірантури у закладі.
     В ході спілкування лідер учнівського самоврядування та представник «Ліги майбутніх поліцейських» мали змогу звітувати про високий рівень правового виховання у власній школі. Президент школи ознайомила присутніх з рядом декад та тижнів, під час яких безпосередньо відбувається правове виховання учнівського колективу. Треба відмітити, що учні школи №48 одними з перших відгукнулись на пропозицію поліцейських Маріуполя вступити до молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських». Також на захід запросили шкільний рій «Хортиця», який зайняв призове місце на міському рівні у Всеукраїнській дитячо–юнацькій військово–патріотичній грі „Сокіл” („Джура”). Хлопці та дівчата продемонстрували якісну фізичну підготовку у загальноосвітній школі № 48.

     Завершенням цікавої та продуктивної бесіди, був патріотичний флешмоб, який підготував шкільний парламент «Лідер».

 

  

     

... Читать дальше »

Просмотров: 290 | Добавил: ledi_x1993 | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (0)

    У наш час особливе значення набуває креативність особистості, її здатність до творчого нестандартного мислення, вміння ефективно вирішувати складні проблеми власної життєдіяльності. Одним із найбільш продуктивних шляхів формування креативної особистості є дослідницька робота учнів.

     У рамках декади української мови та літератури 25 лютого 2016 року у школі була проведена науково-практична конференція серед учнів 10 класу (профіль – українська філологія, учитель Котляр С.М.). Метою проведення НПК є залучення учнівської молоді до наукової роботи.

    У заході взяли участь 26 учнів, які презентували свої дослідницькі роботи.

Переможцями стали:

  • учень 10 класу Гончаров В. (Тема роботи: «Фауноміми у фразеологізмах української мови»);
  • учениця 10 класу Гришанова Т. (Тема роботи: «Проблема вождя і народу в поемі І.Франка “Мойсей”»);
  • учень 10 класу Коломієць Б. (Тема роботи: «Джерела української фразеології»)
  • учениця 10 класу Куза Д. (Тема роботи: «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського – найкраща повість про життя гуцулів»);
  • учениця 10 класу Кустря Т. (Тема роботи: «Родині проблеми у повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»);
  • учениця 10 класу Ревенко О. (Тема роботи: «Доля кінофільму Сергія Параджанова«Тіні забутих предків»);
  • учениця 10 класуТрушкіна К. (Тема роботи: «Міфологічні образи повістіМ. Коцюбинського «Тіні забутих предків»);
  • учениця 10 класу Цигель А. (Тема роботи: «Імпресіонізм в українській літературі (на прикладі новели М. Коцюбинського «Intermezzo»)
  • учениця 10 класу Чумакова В.(Тема роботи: «Гуцульська міфологія у творі М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»);

Бажаємо учням подальших успіхів у навчанні та подоланні нових вершин!

  

  

... Читать дальше »

Просмотров: 290 | Добавил: viktoriya | Дата: 01.03.2016 | Комментарии (0)

       С 22 февраля началась декада начальной школы

"Українська казка"

Ребята с учителями подготовили выставку рисунков и украинской сказки, Лысенко О.Е. в 3-Б классе провела открытый урок "Державні символи України", Червоная В.М. с учащимися 2-А и 2-В классов провели информационные минутки "Народні символи України", организована выставка поделок.

    Учащиеся начальной школы с классными руководителями провели зарядку для старшеклассников.

       

... Читать дальше »

Просмотров: 214 | Добавил: viktoriya | Дата: 24.02.2016 | Комментарии (0)

     19 лютого у загальноосвітній школі № 48 був пройшов День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Зранку дітей та персонал школи зустрічав черговий клас, який організував музичну зустріч: лунали пісні, які оспівували подвиг Небесної Сотні.

     На першому уроці класні керівники проводили класну годину на тему: «Герої не вмирають». Вчителі підготували цікавий матеріал та добірку тематичних фільмів, які розповідали про події, які сталися на майдані. 

 

     

... Читать дальше »

Просмотров: 268 | Добавил: viktoriya | Дата: 23.02.2016 | Комментарии (0)

     У нашій школі розпочався  «Фестиваль наук».  У рамках фестивалю з 15 лютого стартувала декада української філології. 

    

 

Просмотров: 157 | Добавил: viktoriya | Дата: 17.02.2016 | Комментарии (0)

Занятия в школе возобновляются с

8 февраля (понедельник) 2016 года

по обычному расписанию. ... Читать дальше »

Просмотров: 487 | Добавил: viktoriya | Дата: 05.02.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 »
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019
uCoz